| anamaria82726 a întrebat:

Vreau pe un joc sa ma loghez cu Facebook ul si cand ma duc sa-l pun scre:URL-ul nu poate fi încărcat: Domeniul acestui URL nu este inclus în domeniile aplicaţiei. Pentru a putea încărca acest URL, adaugă toate domeniile şi subdomeniile aplicaţiei tale în câmpul Domeniile aplicaţiei din setăriile aplicaţiei tale.
mai demult putem...ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| TrustMeIKnow a răspuns:

Este de la website, daca e important trimite-le un mesaj la suport, daca nu fa un cont nou cu email-ul.

1 răspuns:
| TrustMeIKnow a răspuns (pentru TrustMeIKnow):

Si prin website, nu ma refer la Facebook, ma refer la JOC