| nonameih0000 a întrebat:

Vreau sa'mi pun o poza pe facebook de pe telefon, dar fara aplicatia facebook descarcata. Si dau "adauga fotografie", o selectez din folder, dar apoi nu se mai intampla nimic, adica scrie "se incarca" si gata, dar de fapt nu s-a incarcat big grin Ce sa fac ca sa se incarce fara aplicatie? P.S.: De pe aplicatie se incarca big grin

2 răspunsuri:
| Aide a răspuns:

Ar fi mai bine sa incerci sa iti schimbi fotografia cu ajutorul unui computer. Depinde de ce telefon ai si poate de aceea nu mergewinking

| nonameih0000 explică (pentru Aide):

Alcatel ot991. Vreau de pe telefon.