| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU
Am o problema cu facebook-ul cand vreau sa intru pe el sa ma loghez tot mi se incarca si nu ma conecteza...am incercat in toate modurile ce as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
| kar1GaNNN a răspuns:

Ai pc virusat, reinstaleaza si tu windows-ul si cumparati antivirusul aVast.

6 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Foloseste alt browser de cautare.
Mozilla Firefox, Comodo Dragon, dar cel mai bine e cu Mozilla.
Si sigur o sa iti mearga.
O seara frumoasa.

| anonim_4396 explică (pentru kar1GaNNN):

Nu e din cauza browserului...

| anonim_4396 explică (pentru kar1GaNNN):

Faina rau ba imaginea ta lu mamaliga ii place

| kar1GaNNN a răspuns (pentru anonim_4396):

Mersi ma laughing.

| kar1GaNNN a răspuns (pentru kar1GaNNN):

Ma bucur, si mie imi place mamaliga. laughing

| kar1GaNNN a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai pc virusat, reinstaleaza si tu windows-ul si cumparati antivirusul aVast.

| LauBau a răspuns:

Ai mai putea sa iti resetezi parola, nu se stie niciodata ce s-a intamplat.
Sau ai putea sa incerci mai tarziu poate au ei o problema.