| Cosmin_Modoran_1998 a întrebat:

Am umblat mai demult la setariile contului de Facebook și nu mai primesc like-uri cum primeam mă poate ajuta cineva?

2 răspunsuri:
| AlexAlx2626 a răspuns:

Salut, dai la "setari", dai la "confidentialitate", dupa ai in dreapta acolo " Cine poate vedea postarile tale viitoare etc "... si dai pe public. sper ca ai inteles... o seara buna!

| Cosmin_Modoran_1998 explică (pentru AlexAlx2626):

Nu ca am public dar am dat la limitează cine poate să-mi vadă postările din trecut, are vreo legătură cu asta?