| MJJO a întrebat:

Vreau sa aflu si eu care sunt pasii de a avea urmaritori pe facebook, dar in primul rand vreau sa aflu unde sa dau ca sa-mi activez functia " URMARESTE " pe facebook si apoi imi aratati si ceilalti pasi. happy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te loghezi, apoi dupa lacatel in dreapta sus e o sageata dai click si va aparea setari-setting-click-si apoi in stanga ta apare-dupa mobil urmareste, click-si setezi prieteni sau public, succes dau funda