| onyka a întrebat:

Vreau sa dau o fundita... Dar vreau sa imi spuneti ceva foarte nostim o intamplare comica din viata voastra (gen primul sarut, sau prima intalnire, etc.) happy Ceva sa ma faca sa zambesc tongue!

3 răspunsuri:
| gogaie a răspuns:

Poate găsești răspunsul tău aici http://tedoareminteacunoi.blogspot.com/ :D

| Andr33ya a răspuns:

Pai primul meu sarut a fost cu un baiat ok.Ne-am cunoscut intamplator, iar la 30 de min dupa ne-am sarutat
. Dupa 2 zile ne-am despatit.Am regretat k primul sarut a fost cu el, dar dupa o luna m-am indragostit de un baiat care mi-a impartasit dragostea, dar dupa 5 luni de relatie s-a despartit d mn.Am suferit mult, il iubeam si cred ca inca il iubesc, au trecut aproape 3 luni de la despartire.E greucrying

| Teodora70 a răspuns:

Primul sarut laughing din pacate are un final trist, a fost foarte ciudat, dar si romantic, nu ma asteptam la varsta de 13 ani, a fost acum cateva saptamani, pe 18 august o seara racoroasa de vara, am fost invitata la nunta unor vecini, ajunsesem la restaurantul unde se tinea nunta, acolo am stat cu o vecina de aceeasi varsta, pentru ca nu prea cunosteam multa lume, am stat cu vecina mea in jur de o ora si vorbeam afara in fata restaurantului, cand dintr-o data trece pe langa noi un baiat pe care eu il cunosteam de mai mult timp, nu avea cu cine sa stea, si i-am spus sa stea cu noi, vecina mea se plictisise si s-a dus inauntru, am ramas doar noi doi, era in jur de ora 2 dimineata laughing, dintr-o data el imi spune ca se plictiseste si zice sa ne plimbam, am iesit din curtearestaurantului si am inceput sa umblam ca nebuni pe strazi la 2 dimineata, vorbeam, radeam, era destul de tarziu si imi era si frica, erau betivi pe strada, trece pe langa noi un betiv pe bicicleta cu o sticla goala in mana, era sa ne loveasca in cap laughing, am ras asa mult, dar eram si speriata laughing) incepuse sa ma doara picioarele, si ne era destul de departe, imi era si frig, si i-am zis sa ne intoarcem, el vroia sa ne mai plimbam, dar ma dureau asa tare picioarele, si el incepuse sa se dea la mine laughing zicea chesti de genul, daca te dor asa tare picioarele te i-au eu in brate, si imi punea mana in par laughing, ajunsesem la restaurant, ma duc langa vecina mea la masa, am stat cateva minute si ma gandeam, pana cand mi-am dat seama ce vroia sa faca, am mers la el si i-am zis sa ne mai plimbam doar o data, era asa intuneric, frig, dar voiam sa vad ce se intampla, incepusem si eu sa ma dau la el, ziceam intruna ca mi-e frig si imi frecam mainile, si dintr-o data ma ia de mana, a spus ca daca avea un hanorac mi-l dadea laughing, ne plimbam in continuare, spune el ca nu are numarul meu de telefon, ii dictez numarul si nu stia cum sa ma noteze in lista de contacte, dar pana la urma a notat numele meu si numele lui de familie laughing, continuam sa ne plimbam, dintr-o data mi-am pus capul pe umarul lui, nu era asa comfortabil asa ca l-am imbratisat, cred ca am stat vreo 30 de minute asa, pana cand ne-am sarutat inca 30 de minute rolling on the floor, dar pana la urma ne-am intors la nunta. A doua zi credeam ca am visat rolling on the floor), dar m-am uitat in telefon si am vazut numarul lui de telefon si mi-am dat seama ca a fost adevarat! Din pacate el a stricat tot, am fost 2 saptamani impreuna, s-a dat la alta fata chiar in fata mea, si fata la care se dadea era chiar cea mai buna prietena a mea, si nu am putut sa accept asta, desi ii faceam semn sa se opreasca, dar nimic, din ziua aia nu am mai vorbit cu el, si mi-am dat seama ca nu e o mare pierdere si mi-am dat seama ca merit ceva mai mult! Nu mi-a parut rau deloc! A fost o amintire draguta!