| SKa a întrebat:

Vreau sa demasc o poza, adică sa iau o poza de pe net care este editata, si sa o aduc la starea ei originala, exista vreun program sau ceva?

Răspuns Câştigător
| LinxCont a răspuns:

Poza modificata nu retine in ea si originalul, decat daca e intr-un fisier special care retine si modificarile. Daca e in format obisnuit, jpg, png, bmp,... nu retine poza originala si nu exista nici o aplicatie care sa readuca poza la starea ei initiala. Daca avem poza originala, o putem compara cu poza modificata, dar din poza modificata sa revenim la original nu se poate.

2 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Nu cred ca exista asa CEVA.

| Gerard9965 a răspuns:

Nu exista un astgel de program. o poza modificata ramane asa cum e.