| lololilidee a întrebat:

Vreau sa download-ez niste melodii de pe trilulilu si nu stiu cum. Daca poate cineva sa-mi zica cum sa downloadez sau un sait care sa-mi descarce fara sa-mi ceara bani. Cine gaseste cea mai buna solutie de download-at de pe trilulilu ii dau funda.

Răspuns Câştigător
| NimeniNuiPerfect a răspuns:

Uite aici,cauti melodia pe youtube,copiezi link-ul, iar dupa il pui aici,in chenarul acela, dai convert video, iar dupa iti apare download, se downloadeaza in format mp3 http://www.youtube-mp3.org/? c#v=ZpZhfmxYWOE

2 răspunsuri:
| petreleon a răspuns:

Cu real player e mai usor deoarece este gratuit...
Este simplu de descarcat cu el si este compatibil cu browserele:
firefox
chrome
safari

E cel mai simplu si dup-aia poti sa transformi fisieru in preferatul telefonului prin real player converter...
Si daca nu esti multumit poti sa descarcii prin extensia lui firefox :
flash and video downloader... am descarcat si jocuri flash cu el

| Shin_8947 a răspuns:

Downloadeaza Trilulilu Downloader:
http://www.softpedia.com/......76575.html
Funda?:)