| BUBULINA a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o camera video HDD dar mai ieftina si buna(poate sa fie si la mana a doua. vreau sa filmeze macar 5 H si sa fie cu acumulator nu cu baterie. Ce ma sfatuiti?

3 răspunsuri:
| anonymus12345 a răspuns:

Nu am auzit de aceasta marca pana acum.Eu iti recomand Nikon.Am luat chiar o camera dintr-asta chiar ieri.Sunt multumita de ea.Are 8 megapixeli.Si a avut un pret excelent. 389 lei +un cadou care cuprindea:o husa acumulatori.Amm luat-o din Domo. Poate gasesti o aceasta camera si la tine in oras.
P. S:Camera este Nikon Coolpix L19winking

| anonymus12345 a răspuns:

Scz am citit gresit.laughingu vrei o camera video! Srry dar eu ti-am zis de camera foto.Bleaga sunt.laughing. SCZ SCZ SCZ