| yomaxx a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un laptop pentru gaming mai bun decat desktopul meu

Amd Athlon II 280 @ 3. 9ghz(OC)
4gb ram ddr3
Amd Hd5670 GDDR5 128bit

vreo idee?

7 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Daca nu-ti trebuie ca sa-l porti cu tine atunci mai bine schimba placa video si procesorul, vei iesi mai ieftin decat cu un laptop pentru gaming, apoi pc-ul rezista mai bine la jocuri decat laptop-ul... Bafta!

| yomaxx explică (pentru lpavel):

Cam asta e problema ca imi trebuie un pc portabil...

| codrutz0000 a răspuns (pentru yomaxx):

Placa video schimba, Zimi placa ta de baza, sau cel putin daca ai placa video incorp in procesor ca sa revin cu optiuni

| lpavel a răspuns (pentru yomaxx):

la ce pret te-ai gandit?

| yomaxx explică (pentru lpavel):

Pai pana in 3400 lei

| lpavel a răspuns (pentru yomaxx):

Iata un link =asta a fost deschis si costa 3600 daca nu-l iei pe asta ia ceva asemanator nu te uita ca dai 2-4 mil. mai mult se va merita. Nu vei avea probleme in jocuri mai mult timp!
http://www.pcgarage.ro/......desigilat/

| yomaxx explică (pentru codrutz0000):

Vreau laptop mai bun ca pc-ul actual.nu vreau sa imbunatatesc pc-u ca am nevoie de o unitate portabila