| roxana94 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon Samsung C3300K. Nu stiti daca pot vedea filmulete/videoclipuri de pe youtube pe el?

3 răspunsuri:
| eMelgooG a răspuns:

Nu merge youtube am gasit reviews la el citez " this phone does not support flash player so it cannot play youtube videos.this phone is really bad... "

| emiboss a răspuns:

Ca sa vezi filmulete sau videoclipuri trebuie sa introduci cartela SIM daca nu stii intreaba pe cei de la care vrei sa cumperi telefonul

| Rus_Antonio_1999 a răspuns:

Si eu am un Samsung c3300k si nu merg videoclipurile pe youtube pentru. ca nu are 3G