| LoLz a întrebat:

Vreau sa imi deschid un Radio, dar nu stiu ceva... Pe site-ul de hosting scrie ca are backup de 700mb ce insemna asta?

Răspuns Câştigător
| djciupi a răspuns:

Nu cred mie mi se pare... ca poti pune muzica iar cand nu esti logat la radio sa nu difuzezi uh intra back-upul adica pui muzica acolo... si cand nu esti l pc s bagi uh muzica si plec radio tau va difuza in continuaer melodiile care le-ai pus acolo in back-up happy
Funda? big grin

1 răspuns:
| 1Many a răspuns:

Inseamna ca pe acel site poti upload/pune muzica, poze, etc pana in 700 MB. Adica totalul nu o sa poata avea mai mult de 700 MB.