| Iure a întrebat:

Vreau sa imi fac o retea de mai multe routere. Am un router principal din care am tras un cablu catre alt router pe care il folosesc ca si acces point din acel acces point mai trag un cablu care alt router pe care il folosesc tot ca si acces point. Si un alt router pe functia de range extender care capteaza semnalu unui router care e acces point. In acest fel functioneaza? Voi cum ati face?

Răspuns Câştigător
| AleXzpm a răspuns:

Pare bine gândită mini-infrastructura ta, acum depine de locație de suprafață de camere, unde ai nevoie de cabluri, unde ai nevoie de semnal, toată chestia este subiectiva.Nu prea am cum să te ajut.
Spor

2 răspunsuri:
| Iure explică:

Ms de raspuns. Eu nu stiu exact daca pe aceasta logica funcționează.

| AleXzpm a răspuns:

Da, logica îi bună.