| dudu_4306 a întrebat:

Vreau sa imi inregistrez vocea pe calculator si vreau sa se auda cat mai clar. Cum fac?

Răspuns Câştigător
| gfy a răspuns:

Dai pe maus si dai la encoding apoi unicode u -t -f -8

64 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si cu nero se poate inregistra

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti trebuie microfon program inregistrare si te-ai inregistrat1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa fac sa mi sa uda vocea pe calculator te rog frumos

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia cubes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarca de pe internet si scrie download program for voice

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna si eu caut dar stii ce ai casti la telefon ii trebuie dupa aia un progam numit CamStudio cu care te si iregistrezi te si filmezi faci tutoriale tot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incercati sugestia alinei functioneaza destul de bine.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai intai intri pe www.register_voice on the C.com/Download RegisterVoice/Thank you for download

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand ca sa iti inregistrezi vocea iti trebuie un mixer(eu am mixer XENYX1832FX de le BEHRINGER), iti mai trebuie si un microfon studio pentru inregistrat vocea si niste cabluri scumpe(am 2 metri 60lei),(6 metri 200lei), pentru mai multe detalii baga id meu si vb acolo silviustefan98

Alte răspunsuri
| daiiaa a răspuns:

Se poate inregistra si cu microfonul de la laptop?

Alte răspunsuri
| brunette_7029 a răspuns:

Start-> all programs-> accessories-> entertainment-> Sound Recorder... si atata tot laughing

Alte răspunsuri
| IMPuLS_5177 a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai microfon... apoi un program foarte bun de inregistrat de preferinta == nero wave editor ==.

Alte răspunsuri
| Guzu_ALin_1998 a răspuns:

Dai la start, all programs, accessories, entertainment, sound recorder

| Guzu_ALin_1998 a răspuns:

Dai la start, all programs, accessories, entertainment, sound recorder.

| andrey_2951 a răspuns:

Sal e simplu contacteazama pe id executor_2006 iti trebuie o pereche de casti cat de cat cu mic iti dau eu FL Studio 8 si vei putea aface exact inregistrari ca in studio cu o super claritate