| xRockStarx a întrebat:

Cum fac sa imi inregistrez vocea pe calculator? Vreau un program in care sa se auda clar si bine, ori cat de sus sau jos ar fi vocea. Dau fundita big grin

P. S: Orice program, nu downloadat si orice program in afara de Sound Recorder big grin

4 răspunsuri:
| CastronulCuCeapaVerde a răspuns:

Sound Recorder ii bun, pentru ca face ceea ce ii facut sa faca big grin...ii de la microfonul tau ca se aude rau, daca vrei un alt program incearca Audacity, cauta pe google si o sa-l gasesti sa ii dai download, daca nu, poti sa-mi dai un PM

| CJ23MDL a răspuns:

Cool edit pro este dupa parerea mea cel mai bun + ca iti poti si modifica vocea cu efecte daca vrei

| me4ever98 a răspuns:

Pai daca nu gasesti n program bun...intri pe karaokeparty, iti faci cont si te inregistrezi se aude super bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa dar primul pas dai un ''search'' pe calculatorul tau si scrii "sound recorder" si gasesti programu de inregistrat si un program bun pentru a modifica sau al prelucra (tot una tongue) este Wirtual DJ ok
bafta

spre ca raspunsul meu sa te ajute