| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi comand tastatura + mouse-ul : http://www.pcgarage.ro/kit-tastatura-plus-mouse/serioux/ noblesse-9600/ pentru laptop-ul meu, i-am arsat apa pe tastatura si s-a stricat. intrearea mea este : Va merge? Adica imi vor da si un fel de bluetooth sa merg cu ele? Cei care aveti acel kit cat tine ateria la tastatura si la mouse? Merge Ppe baterii a4 din alea de ceas sau are bateriibreincarcabile?
Funda+vot!

1 răspuns:
| Ciprian996 a răspuns:

Pai depinde ca sunt multe feluri de tastaturi mouse-uri dar Iti recomand sa Iti cumperi depe emag.ro cu transport gratuit.