| L0ve a întrebat:

Vreau si eu modele de telefoane cu touch si android pana in 250 de euro puppy dog eyes
funda:*

8 răspunsuri:
| winter a răspuns:

Samsung galaxy ace

| Prici a răspuns:

2 telefoane pana in 250 euro, cu toutchscreen si android si procesor dual core sunt: Sony xperia u si LG optimus 2x
Sunt niste telefoane foarte bune cu care n-o sa ai probleme cu upgrade cativa anihappy
Eu as recomanda Sony xperia u

Sper ca te-am ajutat
Funda?happy

| xgaming31 a răspuns:

Samsung Galaxy I9001 S Pluswinking

| dianna92 a răspuns:

Samsung Galaxy Gio. Detin acest telefon si sunt foarte multumita de el.

| izabelalessia a răspuns:

Http://www.123gsm.ro/home.asp pe acest site gasesti ce telefon vrei si noi si second hand la preturi foarte bune. sper sa iti fie de folos. funda?:)

| LiazAdrian a răspuns:

Nokia 5230 happy eu l-am prins la oferta, cam aproape 250 lei.

| Pufuletss a răspuns:

Eu am Samsung galaxy fit ...este aproape la fel ca cel mini, sunt foarte multumita de elwinking chiar merge bine si repede, are multe aplicatii, wi-fi, orice! eu am dat la cosmote cu abonament nou vreo 2 milioane si ceva... funda?happy

| kamig a răspuns:

Samsung galaxy ftw.
eu am Samsung galaxy Y si sunt foarte multumita, exceptand faptul ca tastatura e cam micuta. succes happy