| DinozaurulPrietenos2017 a întrebat:

Vreau si eu niste programe pe care trebuie sa le ai pe pc si sa imi spuneti cum as putea sa fac sa nu imi mearga greu pc... Inca ceva ce trebuie sa fac ca sa nu mai apara,, Activati Windows Accesati Setari pentru a activa Windows.

Va rog mult!

2 răspunsuri:
| BostanDaniel1974 a răspuns:

Propietati de sistem acolo ai setari de sistem avansate activezi windowsul si nu osati mai apara nimic iar la programul de a face pcul mai rapid https://www.youtube.com/watch?v=XXzRcOCvBzs tutorialul asta

| marian37 a răspuns:

Dacă ai Pc slab...degeaba...nu poti face nimic