| Feri5 a întrebat:

De ceva timp îmi apărea pe ecran "Licența Dvs de Windows va expira in curând" și nu l-am băgat de seama. Acum licența de Windows a expirat și in dreapta jos a ecranului se afișează mesajul "Activati Windows in setări". De menționat ca laptopul funcționează exact ca înainte sa apăra acest mesaj. Vreau să-mi spuneti cum sa fac sa nu mai apăra acel mesaj. Va mulțumesc!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cumperi licență si o activezi

| PainTech a răspuns:

Mesajul acela nu te afecteaza cu nimic.
Ai doua optiuni :
- Cumperi o licenta.
- Il lasi asa.

Din moment ce nu ai zis ce versiune de windows ai nu cred ca pot sa te ajut prea mult.

| Feri5 explică:

Nu merge in Notepad