| AndreiEmanuel7733 a întrebat:

Vreau si eu nr. de tel de la un specialist in thnologie.
Am o problema legata de un soft brick ( mi sa birck-uit telefonul) Vreau sa vorbesc cu un specialist.
Si cum pot sa imi repar telefonul?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aoleu...hai că te ajut eu...
: )

5 răspunsuri:
| AndreiEmanuel7733 explică (pentru anonim_4396):

Pai..hai

| Iunix a răspuns:

Conectezi telefonul la PC printr-un cablu usb şi salvezi pe calculator toate datele ( poze, filmări etc. ) dun telefon.
După aceea resetezi telefonul. Caută pe Youtube : cum se reseteaza telefonul ( ce telefon ai tu ).

| AndreiEmanuel7733 explică (pentru Iunix):

Ba..eu am avut root pe tel. dupa am dat unroot..si am facut nu stiu cum ..soft brick.mi-am brick-uit telefonul..si acum nu stiu ce sa ii fac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru AndreiEmanuel7733):

Dacă încă mai ai probleme, dă-mi undeva sa vorbim.

| Iunix a răspuns (pentru AndreiEmanuel7733):

Îl resetezi.