| sweety_2724 a întrebat:

Vreau si eu serial numer pentru Adobe PhotoShop CS2.Cand l-am instalat am cautat pe net un serial, am gasit unul si a mers. Apoi dupa ce l-am instalat si am intrat in el imi cerea neaparat serial numer. L-am bagat pe acela de l-am bagat prima oara si nu mergea.Am incercat mai multe. Unele nu mergeau deloc iar altele, atunci cand apasam Activate Online imi ziceau"We were unable to activate Adobe PhotoShop". De ce face asa? Ce trebuie sa fac? Am mare nevoie de PhotoShop acum. Putin ajutor, va rog big grin

12 răspunsuri:
| ExpertHost a răspuns:

Pai tu vrei cu serial 2nd hand sa il activezi online? Cumpara soft si atunci ai sa il poti activa online. De obicei se sugereaza ca modulul de activare online sa il blochezi din firewall. Din moment ce iti deschide psd-ul, ce treaba mai ai sa il activezi?
1045-1884-3674-3246-7712-1613

| just4you a răspuns:

Http://i1132.photobucket.com/......d-2-98.png
Ia-l pe cel din imagine! Merge 100%(si eu tot pe asta l-am pus)

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Varianta de la adresa asta o poti utiliza timp de 30 de zile de la data instalarii http://www.toggle.com/lv/group/view/kl34537/Adobe_Photoshop_CS2.htm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreaubig grin

| sweety_2724 explică:

Exact pe acest site am intrat si eu si de acolo le-am luat.Niciunul nu merge straight face

| artax a răspuns:

Ideea e ( cum a mai scris cineva ) sa blochezi accesul la internet al programului cu un firewall, altfel. orice serial ai baga. la repornire iti arata ca nu mai e valabil si trebuie reactivat.

| dan13l a răspuns:

Sal:::Aziz v-a dat acolo un site luati acel site si urmariti instructiunile.bft