| Mistik a întrebat:

VREAU SI EU UN COD DE DECODARE NOKIA 2730 c Cod imei : 352020046307668 blocat in reteaua vodafone. Astept raspuns, urgent!

2 răspunsuri:
| xOneTwoThree a răspuns:

Pai si mama.la telefonul ei avea cod si l-a gresit de 3 orii`.S-a uitat pe fisa telefonului.si a gasit un nr`.l-a scris.si,i-a zis ceva si s-a facut la locwinking Incearcawinking

| ΞJustΞмэΞ a răspuns:

Ne cerem scuze, dar n-avem laughing
Du-te la un reprezentant Vodafone si spune-i de problema asta. Eu am blocat un HTC Desire si m-am dus cu el la un reprezentant Vodafone si m-a rezolvat whew!