| bibi20 a întrebat:

Vreau si eu un program de modificat poze in care sa evidentiez fata ca in poza asta https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/......7504_n.jpg

2 răspunsuri:
| SilverF8ith a răspuns:

Nu inteleg cum ii evidentiata fata in aceea poza?
Vrei sa faci blur-ul acela pe fundal?
Vrei sa corectezi mici defecte (cicatrici, semne din nastere etc)?

In functie de cat de complex doresti sa lucrezi iti recomand
PhotoScape (Gratuit de pe pagina oficiala)
sau
PhotoShop.

Bafta in continuare!

| ILoveHandball a răspuns:

Am auzit de la o prietena ca daca ai android poti descarca Makeover....eu nu inteleg de ce faceti chestiile astea, va e cumva rusine cu fata voastra, fiecare e frumos in felul lui, nu ar trebui sa apelati la prostii din astea...asta e strict parerea mea, scuze daca te-a deranjat