| hagi14 a întrebat:

Vreau un calculator ieftin intel 3.2 ghz cu ventuilator si placa de baza sa fie ddr3 sa fie 4gb 6 usburi sau mai multe, carcasa, sursa vreau placa video 1 gb ddr3 si sa fie gforce sau nvdia, hard disk de 2 tb unitate optica bluray writer tastatura prin usb si mouse prin usb placa de sunet prin usb si boxe prin usb un monitor de 19" si tv tuner cu telocamanda cel mai ieftin pret! (daca depaseste 2, 157.93 lei nu ma intereaza)!

Răspuns Câştigător
| Bogdanux a răspuns:

Daca vrei atatea pe un calculator...mai bine ti-l faci pe bucati!

www.emag.ro
www.pcgarage.ro

5 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Incearca sa il faci pe bucati. Daca vrei sa mearga bine in jocuri cumpara un procesor AMD ca nu e scump : cu 4 nuclee la frecventa 3400ghz costa intre 7 si 10 milioane si unul cu 4 la frecventa 3000ghz 4-5 milioane.Cumpara de la eMAG procesorul ca acolo sunt ieftine si bune.Am vazut memorie 4GB ddr3 la 2 mil.

| vlad15eu a răspuns:

Multe vrei

| gogosandu a răspuns:

Sfaturi pentru componente (daca il faci din bucati) Cauta pe google __"calculator (PC) ieftin nou second sfaturi"__ (fara ghilimele si linii). Primul rezultat te duce la un site care raspunde intrebarilor tale (chiar daca este site despre probleme scolare, acum e vara, e vacanta, nu mai e scoala).

| toxiclife a răspuns:

Iti iei nou din magazin :bd

| hagi14 explică:

Mai astept raspunsuri!