| anonim_4396 a întrebat:

Vreau un cod de deblocare pentru nokia 5800 xpress music. e blocat pe Movistar din Spania.plssad. dau fund pentru codul care va mergesad

2 răspunsuri:
| solumaam a răspuns:

5800 nu se deblocheaza dupa IMEI asa ca nu i-ti va putea da nimeni cod pe aici ...telefonul il poti debloca doar la service cu aparatura speciala!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai grija ce coduri ai bagi pentru ca daca bagi de trei ori codul gresit se blocheaza si nu-l mai poti repara. Cel mai bine e sa-l duci la un service de telefoane o sa te coste intre 20 si 50 lei.