| dadaaaaa a întrebat:

Vreau un Samsung Corby Roz. Ce parere aveti? Stiu ca, camera esti micuta de numai 2 megapixeli, dar nu vreau neaparat telefon pentru camera deoarece am aparat foto pentru poze. Cei care il au, va rog spuneti-mi ce credeti despre el, regretati ca l`ati cumparat? Cat tine bateria? Muzica se aude tare si clar?

63 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bateria pe mine mă ţine în jur de 4-5 zile, depinde de cât de mult îl butonez.

Pozele ies cât de cât bine, deşi nu prea mă interesează, am aparat foto.

Muzica se aude surprinzător de clar şi tare, şi la căşti, şi la difuzor.

Când sună, nu ai cum să nu-l auzi şi are vibraţii "puternice".

Ceea ce îmi place cel mai mult la el este însă dicţionarul pe care îl are în limba engleză, foarte folositor.

Are tot ce îi trebuie unui telefon.

Nu regret deloc că l-am cumpărat, chiar este mult mai "mişto" decât mă aşteptam.

Acum tu decizi, eu zic că merită.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bateria pe mine mă ţine în jur de 4-5 zile, depinde de cât de mult îl butonez.

Pozele ies cât de cât bine, deşi nu prea mă interesează, am aparat foto.

Muzica se aude surprinzător de clar şi tare, şi la căşti, şi la difuzor.

Când sună, nu ai cum să nu-l auzi şi are vibraţii "puternice".

Ceea ce îmi place cel mai mult la el este însă dicţionarul pe care îl are în limba engleză, foarte folositor.

Are tot ce îi trebuie unui telefon.

Nu regret deloc că l-am cumpărat, chiar este mult mai "mişto" decât mă aşteptam.

Acum tu decizi, eu zic că merită.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am de 2 ani corby.Se aude foarte bine.Bateria tine mult si e foarte tare.iti recomand sa iti iei corby albastru pentru ca celelalte culori se vor duce.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am un telefon samsung corby pe portocaliu dar am carcasa si roz la el sa stii ca este foarte bun dar trebuie sa ai mare grija de el fiind ca daca il scapi se poate strica display`ul si nu mai este bun de nimic si sa stii ca roz`ul este o culoare trendy la moda si numai buna pentru un asemenea telefon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E frumos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o sa va para rau deloc si chestia cu scapatul jos nu este adevarata eu il am de 2 luni si l-am schapat de en ori pe jos si merge la perfectie nu veti face nico o greseala daca il cumparati...si camera da este mica dar se vad fb pozele dar nu prea cred ca conteza pentru ca am camera foto ...deci telk fffffffffffff bun laughing))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am samdung corby si iti spun sincer ca nu regret deloc ...iti recomand sa til iei acum cum vrei si tu da este un ttelefon beton super cool tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da are si bluetooth si inflarosu este super si eu am vil recomand

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muzica se aude clar. bateria tine o saptamana si jumatate. nu regret ca l-am cumparat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau unu imi doresc mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu regret pentru ca bateria tine si 2 saptamani si muzica se aude foarte clar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se pare ca Samsung corby e cel mai tare tel :X o colega de-a mea are si e ff multumita de el si eu as vrea sa imi cumparbig grinabia astept

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hfjffrhhngvjnbjnfjdknk

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am corby roz bateria ma tine 3zile dar regret ca l-am luat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa il ei e foarte bun deci ia-ti-l

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca da maine pe 22. 10. 2010 vreau sa-mi iau si eu unul toata lumea are de asta cred ca da ii bun iatil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super si da se aude muzica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu unu care nu-mi mai trebuie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o alegere buna. Daca nu iti pasa de aparatul foto

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andra. eu am un Samsung corby si sunt multumita de el...ma tine o saptamana bateria ...ascult muzica non stop plus ce-l butonez eu de-l ia dracii big grin eu zic ca merita sa-ti iei ca e bun si e si are si un design frumos. si pozele le face super cu toate ca are camera mica tongue. pup dulce

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau de Cracun:X Va Multumesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place telefonul Samsung corby si il am si nu imi pare rau ca l-am cumparat se aude tare si clar pe mine bateria ma tine 5 zile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am unu roz.am 9 ani. e Samsung

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu regret ca mi l-am luat fiindca bateria tine mult si ca muzica se aude tare si clar si ca face si poze destul de bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

şi eu Vreau unul dar părinţi mei nu mai au bani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai perfect telefon eu is chiar foarte multumita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

! Carcasele de la Samsung Corby (carcasele cu buline) isi schimba culoarea in functie de lumina! Eu am pe alb (cu buline) si se face gri cu verde, gri cu galben, gri cu galben-portocaliu etc. Prietena mea are roz cu buline si ei i se schimba mov, purpuriu, rosu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este foarte bun sunt foarte multumita de el trebuie sal ai pentru caosta si putin doar 400. 30 lei

Răspuns utilizator avertizat
| TraficantaDePufuleti29 a răspuns:

Este un telefon special si eu cred ca ai facut alegerea buna