| GodLight a întrebat:

Este bun telefonul Samsung galaxy young? Ce avantaje si dezavantaje are? Tine bateria mult,are camera foto buna,muzica se aude tare, pot pune diferite jocuri si aplicatii? Ce parere aveti despre acest telefon?
P.S: Ce huse sunt bune pentru acest telefon si de unde as putea sa cumpar folie de protectie pentru display, cam cat ar costa?

Răspuns Câştigător
| DjAngel_Florin_1997 a răspuns:

Da acest telefon este chiar bun in ciuda marimi sale de numai 3, 27 inches, are alte calitati care al fac special spre ex: procesorul sau puternic de 1ghz ramul de 768 mb care este bun spre deosebire de alte telefoane si nu in ultimul rand androidul care este unul destul de performant Android OS, v4.1.2 (Jelly Bean). Camera nu este asa buna are doar 3, 15 mp fara blit deci nu poti sa contez pe camera foarte mult. In schimb ati vor merge o groaza de aplicati de la shootere la run game gen temple run sau subway surfers.Iar huse ati alegi de care vrei tu, iar folia pe mine m-a costat cam 10 lei. Sper ca ti-am fost de ajutor

| GodLight explică (pentru DjAngel_Florin_1997):

De unde pot cumpara folie?

| DjAngel_Florin_1997 a răspuns (pentru GodLight):

Du-te la Vodafone sau Orange ca ei sigur au foli si nu sunt scumpe sau daca nu incearca pe la niste librari din apropierea ta dar mai adecvat este sa te duci la un Orange shop sau Vodafone sau de ce nu cosmote incearca ca sigur vor avea.

4 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Bună,
Eu am Sansung Galaxy Young.
L-ammluat de vreo 2 saptamani la un abonament la Orange. Tot de la ei am luat si folie si husa.
Eu personal sunt foarte multumita de el.
Se aude foarte bine. Poti pune diferite jocuri sau aplicatii.
Camera e foarte buna, display-ul la fel.
Bateria o incarc o data la 2 zile, cam asa. Dar eu ascult foarte multa muzica.
Eu zic ca isi merita banii.
Numai bine!

| DjAngel_Florin_1997 a răspuns:

Funda?