| dadaaaaa a întrebat:

Vreau un Samsung Corby Roz. Ce parere aveti? Stiu ca, camera esti micuta de numai 2 megapixeli, dar nu vreau neaparat telefon pentru camera deoarece am aparat foto pentru poze. Cei care il au, va rog spuneti-mi ce credeti despre el, regretati ca l`ati cumparat? Cat tine bateria? Muzica se aude tare si clar?

63 răspunsuri:
| Deeany a răspuns:

E foarte bun telefonul, am si eu pe roz

| cipik169 a răspuns:

Vand Samsung s3650 corby garantie 1 an. Full box. http://www.okazii.ro/catalog/57718599/samsung-s3650-corby-garantie-.html

| stefanutz123 a răspuns:

Eu dau in Samsung corby daca vrei til dau 300 lei cu fete imi dai un sms si scrii ca da. Uite nr meu de telefon 0737234495