| wouldyoukillapuppy a întrebat:

Vreau un site de upload in care cand cineva intra pe link sa ii intre direct donwloadu, cum e la radio

3 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Nu exista asa ceva. Orice site de upload, atunci cand cineva da sa se descarce ceva si intra pe acel site, trebuie sa dea click pe butonul de confirmare. L-a radio, cand descarci acea scurtatura ca sa asculti radio rapid, fara sa te mai duci pe site-ul oficial, o descarci de pe serverele lor, nu s-a folosit vreun site de genul megaupload.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Dropbox.
Dar trebuie să plăteşti pentru cont acolo sau să-ţi dea invitaţie cineva.

| wouldyoukillapuppy explică:

... un prieten mi-a dat un link de genu asta si mi-a intrat direct dl...nu mai stiu site:-|. si nici nu m-am mai intalnit cu acel prieten de ceva timp