| Seby619 a întrebat:

Vreau un tutorial in romana pentru creearea unui site php sau html big grin FUNDA!

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul pas e sa le ceri in engleza, apoi mai vorbim.

| VladGH a răspuns:

Sunt multe tutoriale video, dar eu iti propun ceva mai bun. Intra pe acest site ...http://www.ecursuri.ro/cursuri-online/html-pe-intelesul-tuturor... si invata limbajul HTML. Este foarte usor, aici, este lamurit intr-un mod farte explicit. Trebuie sa te inregistrezi ca sa ai acces la toate lectiile. Eu m-am invatat de aici. Nu uita sa imi dai FUNDA nu o sa-ti para rau.

| Unniique a răspuns:

Eu mi-am facut un site invatand de pe youtube. Cauta si tu acolo, sunt multe tutoriale foarte explicite si in roamana :d

| ÐiÐi a răspuns:

Ai nevoie de un program pentru a crea si gasesti pe youtube tutoriale la acel program sau iti arata el directwinking ceva gen Sony XP 1 sau 2, eu asa am facut si e floare la ureche happy

| AlexG2000 a răspuns:

Uite aici:ww.youtube.com/watch?v=-JN-WWZZ8DA