| DenisIonut01 a întrebat:

Vreaus a stiu daca este bun si cat de bun este Antivirus-ul McAfee Total Protection Service (nu vreau pareri ca antivirusul x sau y este mai bun!) vreau doar sa stiu asa in general cat de bun este, o parere cine l-a avut sau unu sau mai multe top-uri a antivirusilor. Multumesc.

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Uita-te pe site-urile oficiale ale unor organizatii care testeaza programele antivirus si acolo gasesti un top obiectiv, rezultat in urma testelor trimestriale. Numai bine!

| jhonny999 a răspuns:

Testeazal singur, lucreaza o saptamana cu el, dezinstaleaza-l si instaleaza alt antivirus, daca gasesti virusi in Computer inseamna ca a picat testul.

| Tutuc_Marine_1990 a răspuns:

Nas spune ca este foarte bun te-as recomanda:avast, caspeschi sunt cele mai bune

| giany4u a răspuns:

Garantez pentru el. l-am avut eu si am fost f f multumit, acum am a v g 2013 asta este la fel de bun