| sysop01 a întrebat:

Vreu sa imi cumpar un telefon si nu stiu dintre ce sa aleg nokia5320 sau Sony Ericsson W995

Răspuns Câştigător
| Cosmin a răspuns:

Iti recomand din toata inima Sony Ericson W995. Este peste Nokia 5230 cam la toate capitolele, plus ca tine foarte mult incarca; are o forma foarte frumoasa, fiind cu slide si nu trebuie sa-ti mai bati capu cu blocarea tastelor.

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Depinde de gusturile fiecaruia!
sincer eu as merge pe Nokia!
http://www.phonegg.com/compare/24/Sony-Ericsson-W910-vs-Nokia-5320.html

| vlad15eu a răspuns:

Gandeste-te asa: Nokia sau SonnyEricsson.mmmmmmmm.Normal ca Nokia!

| Denysutza27 a răspuns:

Eu zic Sony Ericsson W995 imi dai si mie funda te rog ca sunt incepatoare