| Bubbles12345 a întrebat:

Whats app-ul iti ia din banii de pe telefon?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Bani nu iti ia, consuma doar interent, nici nu ar avea cum sa iti ia din banii de pe telefon, ca nu ai niciun ban pe telefon

| LTAA a răspuns:

What's App are nevoie de internet, astfel:
1. Dacă ai Internet nelimitat sau ești pe o rețea Wi-FI nu ai nici o problemă.

2. La Pre-Pay: Dacă ai extraopțiune cu MB activată, ți-le va consuma pe acelea, apoi, îți va lua din credit.

3. La abonament: Îți consumă MB din ofertă, apoi, după ce se termină, îți adaugă cost suplimentar la factură.

Iar după un an de folosire vei fi nevoit să cumper aplicația.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca whats app-ul se descarca de pe internet, tot mb de internet iti ia. Uite, incarca o data doar cu mb si sa ai contuul zero si o s a vezi ca ia doar din mb si nu cere nicun ban. whats app e precum messengerul la calculatoare.

| Madayna a răspuns:

Nu, iti ia din internet, daca nu ai nelimitat.

| theodorafemme2001 a răspuns:

Nu, nu platesti nici un ban.