| Kanpeki a întrebat:

Windows 7 este mai bun decat Windows xp professional?

Răspuns Câştigător
| Sorinna a răspuns:

Windows 7 il intrece pe XP la estetica. Windows-ul XP functioneaza mai bine, din unele puncte de vedere, precum folosirea unor programe/functii, etc. Eu tin sa cred ca Windows 7 va fi un esec exact ca si Vista.

9 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Xp e mai stabil oleaca... Maninca mai mult ram si memorie pe HDD, eu recomand xp!

gyzzard
| gyzzard a răspuns:

Windows 7 e mai stabil decat windows XP professional si e superior la grafica si functionalitati. Problema e ca apar probleme de compativilitate cu programele mai vechi.

| RMihai a răspuns:

Windows 7 ii performant se apdateaza singur si automat la orice, dar ii facut tot pe 'schelet' de xp, deci decamdata tot xp ii la baza pe parcurs cred ca o sa se treaca la 7

| hinaty♫ a răspuns:

Nu. Nu neaparat. Pentru ca emia nou mai la moda si in voga nu inseamna ca vai de mine e mai bun. Memoria si cum iti place modelul conteaza. Tu preferi asta. Nu eu. Numai ca win xp prof este mult mai simplu, mai bun si mai profesional ca windows 7 la care toata capacitatea este data pe aspect si pentru ca e in voga acum. peste cativa ani, luni, va aparea altceva.
fundita pleasepuppy dog eyes

| BoBBy a răspuns:

XP e cel mai bun

| RaLuCa_7165 a răspuns:

Nu este de 1000 de ori mai prost daca nu ma crezi incearca dar o sa vezi ca te vei intoarce tot la xp este cel mai bun si asa va ramanawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ieri mi-am instalat si eu Windows 7 si sunt foarte multumita. Mi se pare mai usor de manevrat si mult mai rapidbig grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut si eu wind 7 vreo 6 luni, intr-adevar este imbunatatit dar nu-s multumit de el.la un moment dat nu se mai inpaka cu winampul, placa de sunet si altele... m-am intors la fidelul xp care si acum se tine bine...

| iolanda17 a răspuns:

Clar! Eu am windows 7 si merge super bine happy
Vista nu e cine stie ce, parerea meahee hee