| BeaconCraftY a întrebat:

Windows vista home premium Service pack 2 este la fel de bun ca windows 7? dau funda + informati utile + vot :-)

Răspuns Câştigător
| r3laxX a răspuns:

Windows vista e praf fie premium fie standard...
Windows xp este cel mai bun windows doar ca este cam depasit
Windows 7 este iarasi foarte bun si este folosit de foarte multa lume si e foarte bun.
Depinde de ce calculator ai... daca ai unul slab recomand XP, daca ai unul mai bun windows 7 si gata

4 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Eu am avut vista 3 ani inainte sa apara 7 si dupa 7 si mi-a mers chiar ok (fiind unitate speciala pentru win vista)
Dar vista e cam scos din functiune, pune 7, consuma mai putin decat vista.

| mihai69 a răspuns:

Vista sucks big time!
Ori pui XP, ori W7!

| LTAA a răspuns:

Windows 7 toata ziua.

| BeaconCraftY explică:

Ceva cam ciudat pentru voi... eu am windows 8.1 pro si o nu mai vreau windows vista ca am descoperit ceva cool la el