| lc13cm3 a întrebat:

Xbox merge pe orice fel de televizor? Daca da imi trebuie cablu HDMI sau ceva?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da este nevoie de cablu hdmi care face legatura intre xbox si tv, asta si pentru ca daca l-ai conecta prin vga se vede mult mai naspa decat prin hdmi, merge pe orice tv care are intrare hdmi

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Nu stiu ce model de xbox ai tu, dar daca este nou recomand hdmi

| lc13cm3 explică (pentru RAY):

Nu am inca dar urma sa imi iau si voiam sa stiu daca merge.
Ce fel de model ar trebui sa imi iau?

| lc13cm3 explică:

Conteaza ce model imi iau?

| Eduard619 a răspuns:

Nu prea are relevanta dar parerea mea este ca trebuie sa iti iei unul placat cu "aur" pentru ca acelea sunt cele mai calitativa.
Eu din acela am pentru conectarea unui desktop la monitor/tv si merge perfect.

| RAY a răspuns (pentru lc13cm3):

Nu conteaza, important e sa isi placa tie