| FormPrix a întrebat:

Xbox One sau PS4? Și care de ce? Rog seriozitate, răspunsuri utile și lungi!

7 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Ps4.

| VelaJohnny a răspuns:

Xbox, PS4 e cam recent, parerea mea

| notefree a răspuns:

Https://m.youtube.com/playlist?list=PL02HDVnTgIcru0ZvhA1LpfTlReugcbp1q
Ai aici un playslist pentru ați face o părere

| FormPrix explică:

Cum am observat, grafica e aceeași, degeaba spun unii că PS4 e mai bun.

| Marinela_Mary_1990 a răspuns:

Pai ps4 are claritatea mai buna si un design mai bun iar xbox one are functia de tv merg mai multe jocuri si ai multe jocuri gratis

| GabiStefan12 a răspuns:

Ps4 este mai bun decat xbox One are manetele mai utile poti face mai multe cu ea :poti conecta casti si se va auzi de la televizor dar ps4 are cauziucul de pe butoanele care se rotesc mai putin rezistente decat cele de la xbox one. cat si consola este mai mica si arata mai bine. Ps4 are grafica mult mai buna si merge mai bine, daca cauti pe youtube o comparatie vei observa ca ps4 este mai bun, +ca xbox one este putin mai scump si nu are rost, eu iti recomand ps4 pentru ca si mie trebuie sa imi vina curierul si m.am informat foarte bine in legatura cu xbox one si ps4 si am constatat ca ps4 este mult mai bun, funda?