| Delete a întrebat:

Xbox, Wii sau Ps3 vreau sa-mi cumpar ceva din astea 3 dar pe care? Care mil recomandati voi? Pretul nu conteaza

Răspuns Câştigător
| Sokares a răspuns:

Eu as lua un Xbox daca as fii in locul tauwinking
dar si Ps3 e destul de misto
Bafta!

8 răspunsuri:
| imaqtpie a răspuns:

Ps3

| Kokohae a răspuns:

Iat`i Xbox 360.

| LorDLeoN a răspuns:

Mergi la magazin si uitate care it place nu suntem ce gandesti uh acu ce o sa faci numeri ce are mai multe voturi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fivar zuum al dracu sa va fie... ia-ti xbox 360 Elitewinking modeazal la donely nu o sa regreti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vand eu xbox daca vrei cu 35 de jocuri originale la el si toate cablurile necesare 550 ron negociabil stima id: pykrd

| Andrei_Caunic_1997 a răspuns:

Frate 100% ia-ti xbox nu vei regreta(ia-ti cu kinect si e mai misto ca wii ca nu ai nevoie deloc de maneta.e pe senzor). poti sa o modezi la donely (ori prin RGH si joci jocurile de pe hdd sau prin lite-on si joci de pe dvduri si poti si online dar un dvd e 5-10 lei). consola e super.nu o sa te plictisesti deloc de ea si e mai bine la modarea pentru xbox ca apar jocurile cu o sapt inainte, nu ai nevoie sa astepti eboot(ca la ps3), apar toate jocurile iar maneta este mult mai confortabila...tot ce are ps3-ul in plus este cititorul bluray pentru filme dar nu cred ca iti iai consola sa te uiti la filme... oricum daca nu iti iei xbox pe locul 2 ar fi ps3-ul.wii-ul nu merita.
Sper ca te-am ajutat.

| Narcisthebest a răspuns:

Eu personal mi-as lua un wii pentru ca e distractiv