| LoquitaSeMutaInViataReala a întrebat:

Yahoo Messenger sau Skype?

Răspuns Câştigător
| Dema a răspuns:

Parerea mea e skype))

8 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Yahoo Messenger, bineinteles.

| MistikkGirl a răspuns:

Skype-ul are mai multe avantaje, de exemplu - video-ul cel mai important! si transmiterea pozelor si multe alte ...eu de mess am deja jumate de an de cind nu ma folosesc!

| LexHasAMasterPlan a răspuns:

Yahoo mess! Total!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yahoo Messenger

| xDeeDee8D a răspuns:

Yahoo.Dar daca vreau sa vb cu cineva din strainatate skypewinking

| shotocan123 a răspuns:

Pai pe skype poti vb cu mai multi prietenii chestii, dar pe mess ai treaba ta ai intimitate nu te freak nimeni vb cu cine vrei u
deci depinde acum eu nu stiu ce prieteni ai u eu as spune mess in concluzie

| RaZzorXz a răspuns:

Skype, se aude mai bine, e mai usor de manevrat si multi il folosesc happy

| AdinaA11 a răspuns:

Yahoo Messengerbig grin
Skype-ul daca vb foarte mult la microfon si vrei sa vb cu cineva din strainatate sau sa te vezi cu el pe Webcam...dar asta poti sa faci si la Mess! Este alegerea ta! O seara buna!