| rlr09 a întrebat:

Ziceti-mi cel mai bun telefon pana in 25 de milioane...sa nu fie Apple...

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Galaxy s2 sau Sony Ericsson xperia s

| 13524 a răspuns:

Samsung Galaxy S2

| GheNsS a răspuns:

Samsung Galaxy S 2 sau Samsung Galaxy S 2 note sau Samsung galaxy tab

| BoboDafuq a răspuns:

Htc sensation?!

| biiannkaa a răspuns:

Pai cele mai bune marci de telefoane sunt Nokia si Samsung. Au o groaza de telefoane pe piata, ai de unde alege.happy Eu am Samsung wave 575 si pot sa spun ca merge fff bine! Am dat doar 2 milioane jumate pe el acum un an + e smartphone si are bada pe el. Oricum daca iti iei un telefon sa te uiti sa aiba android pe el. androidul e mult mai bun ca bada. Funda /?big grin

| denis280496 a răspuns:

Samsung Galaxy S eu spun ca e dupa ipone cel mai bun