| upstonik a întrebat:

Ziceti-mi si mie programe de editat poze gen PHOTOSHOP in el nu prea stiu multe efecte ca sa fac si de asta vreau sa incerc ceva nou, daca e posibil sa aiba deja incorporat un fel de efecte automate!

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Sumo Paint este un editor de imagini online gratuit. Acesta necesita inregistrarea unui cont doar daca doriti salvarea imaginilor online, insa imaginile se pot salva si direct in calculatorul personal (nu e nevoie de cont).
Optiunile acestui software sunt foarte numeroase, ele putand rivaliza chiar cu cele oferite de Photoshop (filtre, unelte de prelucrare a imaginii, layere...).
Mie mi se pare foarte util, mai ales ca e gratuit, e online (se poate folosi de oriunde, daca avem net).

http://www.sumopaint.com/

7 răspunsuri:
| MrBlueEnergy a răspuns:

Photo phunia
il gasesti pe google thumbs up thumbs up thumbs up

| Heng a răspuns:

Photoscape

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc photoscapewinkingwinkinghappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc (photophunia si foto in hole daca nu iti plac astea poti sa intri pe taaz e minunat tonguetonguetonguetonguebig grinbig grinbig grinbig grin

| psycho_5607 a răspuns:

Eu folosesc Photoshop si Photoscape. Photoscape este foarte usor si are foarte, foarte multe efecte. Cred ca e cel mai potrivit. Il poti downloada gratis. Succes la editat >big grin

| andreea_8440 a răspuns:

TE sfatuiesc sa intri pe TAZZ este super site-ul... sper ca te-am ajutat!