| darcalex a întrebat:

Ziceti-mi un metin 2 (server privat) la care faci lvl usor si il poti downloada depe site si tot depe site sa te inregistrezi cel mai bun metin castiga funda!winkingwinkingwinkingwinking. Si nu vreau sa aud de finallonju2 sau empires sau mt2 history ori mt2 dark!

8 răspunsuri:
| eXtrike a răspuns:

Metin2GX? e romanesc si e bun dar nu se mai pot face conturi vezi si tu ce faci Bafta./.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Darcalex ia-ti mt2 united e super tare faci lv foarte foarte usor si bani la fel primesc funda? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ti mt2 united e super tare faci lv foarte usor si yang de asemena primesc funda? multumesc aniticipat

| vlad_3082 a răspuns:

Metin2rospeed e bun dar s-a inchis happy

| madyzu a răspuns:

Iti dau eu unu care nu-ti cere decat putina grafica.Si tu trebuie doar sa-ti faci bonusuri la itm.
http://www.hammerm2.com/

| Gabriel19951 a răspuns:

Metin2 Blackstars! rate 500% 24/24!
http://blackstars.mt2.ro/

| antonio21 a răspuns:

Alea pe care ti le-a zis sunt praf cauta Val Mondial ca joc de 1 saptamana si sunt 155 si in plus gasesti si iteme foarte bune la maga

| thebesteu a răspuns:

Salut Darcalex Am Un Raspnuns Castigator...Cred. Intra Pe Google Si Scrie Tdl Gaming. Pe Primul Rand Sau Al Doilea Gasesti Si Dai Pe El...O-sati Apara Cateva Imagini Si Dai PvP Intra Pe Alcolici Server Fun Si Faci Lvl La Judy Primesti La Judy: Cal, 100kk Lvl 88 Si Tot Asa King In Magazin 0 Yang Pose Orice. In Rest Nuti Mai Verifica Email-ul.Si Te Descurci Singur Cu Cont Si Download Jocu Dureaza 30 Minute Si Jocul Are 4GB-5GB. Sper Ca Te-am Ajutatbig grinbig grinbig grin