| BAd-RoMaNcE a întrebat:

Ziceti-mi un program in care sa pot sa ma decupez din poza sau sa decupez lucruri din acele poze.thanx allhappy

12 răspunsuri:
| cosmon a răspuns:

GIMP, e la fel ca photoshop doar ca e gratis si are aproape aceleasi functii si o sa poti sa faci cu el orice in materie de editat poze, doar sa te pricepi putin, gasesti cateva tutoriale legate de el pe videotutorial.ro

| Smackdown a răspuns:

Pai

| skydriver a răspuns:

Sa incepem cu cel mai simplu: Paint!
Ar mai fi Irfan view, adobe photoshop, adobe fireworks si mult mai multe! eu m-am rezumat la astea!

| ViVi a răspuns:

Poti cu photoscape
iti recomand eu am programu
ai o gramada de optiuni si e free

| Instinkt a răspuns:

Photoscape il poti dawnloada intr-un minut de aici http://www.photoscape.org/ps/main/download.php

| symo_2617 a răspuns:

Photo scape...photoshop...photofiltre

| alexa a răspuns:

Cel mai simplu fara a te compluca prea mult cu Paint
clc dreapta, edit si apoi o sa. ti apara in stanga sus mai multe chestii:dai pe prima din drepta(sunt 2 coloane)si alegi cat sa deucpezi, apoi dai clic in acea portiune selectata si alegi copy to...si alegi unde sa o salvezi
baftawinking

| dyenutza01 a răspuns:

Picasa 3 sau photo magic editor

| georggyy a răspuns:

Photoshop pentru ceva mai avansat si cu stilsmug

| alexandra_6462 a răspuns:

Photoshop

| tribalwars a răspuns:

O poti face cu photoscape, iar photoscape eu zic ca e destul de reusit.

| paula_2228 a răspuns:

Picasa... poti decupa si se foloseste usorhappy