| Christinex a întrebat:

1 Cat credeti ca va costa un abonament pentru iphone 5s ( de preferabil la Vodafone )?
2 Cu cat pot sa vand un iphone 4s 16 gb?
3 iphone 5s sau HTC one?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

1. nu cred ca o sa fie abonamente speciale fata de cele existente deja

2. vezi si tu pe ocazii, mercador cu cat se vad si iti fai o idee

3. daca vrei sa dai cu 2000 ron in plus pe un telefon care nu are nimic deosebit de HTC one e treaba ta

| GrigoRee94 a răspuns:

1. Sunt abonamente speciale care pot sari peste 25E chiar si 30-40E in functie de optiunile pe care ti le alegi tu

2.Iti spun sincer ca, cunoscator si conteaza daca este neverlocked sau nu, daca e neverlocked 1250lei maxim, daca nu este neverlocked 1050 de lei ca sa ai de unde sa poti lasa.

3. Acum depinde ce ai dori sa faci la telefon sau cum e stilul tau de zi cu zi, parerea mea personala, as alege un HTC One si de ce nu un S4 ba chiar si un NOTE 3 happy sper ca te-a ajutat! Salut