| tomy2000tbogdanetne a întrebat:

1.Ce părere aveți despre Samsung Galaxy Trend Plus, e mai bun ca s2 mini/s3 mini sau s4 mini?
2.Cum pot sa folosesc aplicații care necesită Root fara sa am Root (android)
3.Cum pot sa descarc S Note sau alte aplicații/funcții de la Samsung galaxy s5/note2/etc?

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

1. Eu nu am auzit de s2 mini.
1.1 Decat s3 mini... depinde. Decat s4 mini, nici o sansa.
2. Ori esti limitat, ori nu am idee. Judeca.
un indiciu? Nu poti.
3. Nu iti bate capul. Pe bobarca aia o sa ia foc daca prin absurd ar rula acele chestii. Oricum hardware-ul e incapabil de asa ceva, asa ca nu are sens sa discutam.