| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre Samsung Galaxy Trend Plus?

3 răspunsuri:
| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

Te sfatuiesc ca mai intai sa arunci o privire peste parerile celor care l-au cumparat deja daca vrei sa afli mai multe detalii importante. Le gasesti aici: http://bit.ly/1jAUeyH

Vezi ca pe 9 decembrie il vei gasi la un pret special pentru ca magazinul implineste 12 ani si vor fi foarte multe reduceri.

| AlexandraPink a răspuns (pentru stroedaniel13):

Eu am puncte la Vodafone si pot sa cumpar un telefon cu ele...si cum nu am pe ce sa le cheltuiesc, m-am gandit sa iau acel telefon. happy

| PROTOTYPE a răspuns:

Foarte tare. Merita cumparat :d