| KorLeon3 a întrebat:

1.La HTC Desire 310 poti muta jocurile / aplicatiile din memoria interna a telefonului in SD Card? Daca da - cum?
2.Pot marii cumva memoria interna a telefonului? La un centru Germanos, sau ceva de genu.

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Majoritatea aplicatiilor se instaleaza in memoria telefonului, si nu pot si mutate pe cardul sd din telefon. Pe cardul sd poti pune muzica, filme, etc, nu si aplicatiile. Memoria interna a telefonului nu poate fi marita.

| SeraQue_QeuSra_1979 a răspuns:

1. Din setări se poate face, dacă nu descarcă appmgr III din gugăl play şi apoi vei vedea tu acolo ce şi cum vrei să faci...