| xSega a întrebat:

A observat cineva pe iPhone ca la fiecare update de iOS camera telefonului face poze mai proaste?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Abia acum ai observat si tu? Inca de cand aveam iPhone 3G am observat ca se intampla asta. Nu numai camera e nerfata, dar si performanta in sine.

4 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Nu știi care e ideea?
Facem telefoanele vechi mai proaste ca sa cumpere omul ultimul model.

| Cutezătorul4k a răspuns:

Ti se pare laughing mai sterge lentila

| Sudhd a răspuns:

Schimba-te pe Android happy

| heyyello a răspuns:

Cred că ar trebui să treci la Android.Eu am aceleași performanțe de când l-am cumpărat, poate chiar e puțin mai bun la fiecare update