| Stefanitza16 a întrebat:

Salut am un Iphone 4 cu IOS 5.0 si am observat ca, cand dau la camera este o pata incetosata pe la mijloc...nu pot sa dau update la IOS deoarece este codat si folosesc gevey...stiti cumva care este problema?

Răspuns Câştigător
| ExpertMen a răspuns:

Cel mai important lucru pe care l-ai face ar fi sa te duci la un GSM.

| Stefanitza16 explică (pentru ExpertMen):

Am fost la gsm, mi-a dat spatele jos mi-a spus ca este de la camera si cand sa ma intorc l-am scapat pe trotuar si acum merge perfect

| ExpertMen a răspuns (pentru Stefanitza16):

Interesant