| anonim_4396 a întrebat:

Am un iPhone 4S si aproximativ acum 2 saptamani mi-a aparut un punct care se vede de fiecare data cand filmez/fac poze. Am inteles ca nu ar fi praf intrat la camera, ci probabil ceva de la soft, trebuie sa fac update. Intrebarea mea este: v-ati facut update la ios 9.2 pe iPhone 4S? Cum merge?

1 răspuns:
| EkToR a răspuns:

Pai eu te sfatuiesc totusi sa faci update la 9.2 sau alta versiune... daca nu dispare dul la un gsm ca de ex la mine camera se vedea o pata si l-am dus si a zis ca sa depus praful pe camera...